KONST / Litografier / Litografier 14409129
nr 1440 9129
Litografier
2 st, Franz Joseph/Istvan, yttermått inklusive ram: 46x34-48x36 cm. Ej signerad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:58:43
20/12 17:47:21